Rozszerzenia domen .sejny.pl oraz .slupsk.pl
Listopad 3, 2018
Rozszerzenia domen .net oraz .info
Grudzień 15, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .starachowice.pl oraz .swidnica.pl

Domena .starachowice.pl

Starachowice to miasto zlokalizowane w województwie świętokrzyskim, w powiecie starachowickim, siedziba powiatu starachowickiego. Miasto to jest położone w rejonie Gór Świętokrzyskich, w dolinie rzeki Kamiennej. Jest otoczone dużą ilością lasów, które są pozostałością po Puszczy Świętokrzyskiej. Domena .starachowice.pl należy do kategorii domen regionalnych, które cechują się niskim kosztem rejestracji. Organizacja, która opiekuje się domeną .starachowice.pl to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: tv.starachowice.pl, powiat.starachowice.pl, lo1.starachowice.pl, parafia.starachowice.pl, ckp.starachowice.pl, szpital.starachowice.pl, lo3.starachowice.pl, kwiaciarnia.starachowice.pl, morsy.starachowice.pl, fitness.starachowice.pl oraz promax.starachowice.pl.

Domenę możesz zarejestrować na stronie cal.pl/domeny-seo

Domena .swidnica.pl

Świdnica to miasto umiejscowione w województwie dolnośląskim. Miasto to leży historycznie na Dolnym Śląsku, na Przedgórzu Sudeckim, nad rzeką o nazwie Bystrzyca. Domena swidnica.pl to domena regionalna, która jest najczęściej wykorzystywana do promocji miejscowych przedsiębiorstw oraz szkół i organizacji. Domeną tą, zajmuje się Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Nazwa domeny musi składać się standardowo – minimum z 3 i maksimum z 63 znaków. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: um.swidnica.pl, powiat.swidnica.pl, gmina.swidnica.pl, geodezja.swidnica.pl, mojemiasto.swidnica.pl, sp-315.swidnica.pl, niepubliczna12.swidnica.pl, mbp.swidnica.pl, mpk.swidnica.pl, praca.swidnica.pl oraz osir.swidnica.pl.

Rejestrację domeny dokonasz na cal.pl/domeny-idn

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się