Rozszerzenia domen .nu, .pe oraz .ph
Rozszerzenia domen .nu, .pe oraz .ph
Październik 26, 2018
Rozszerzenia domen .starachowice.pl oraz .swidnica.pl
Listopad 5, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .sejny.pl oraz .slupsk.pl

Domena .sejny.pl

Sejny to miasto powiatowe, znajdujące się w północno-wschodniej części województwa podlaskiego, w powiecie sejneńskim. Położone jest na Pojezierzu Wschodnio suwalskim, nad Marychą. Miasto ma zaledwie 5 tysięcy mieszkańców. Domena sejny.pl należy do kategorii domen regionalnych, wykorzystywanych najczęściej w celu promocji przedsiębiorstw i organizacji, które działają na rynku lokalnym. Organizacja, która opiekuje się domeną .sejny.pl to Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa. Ilość znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63. Przykłady wykorzystania domeny .lowicz.pl to między innymi: um.sejmy.pl, powiat.sejmy.pl, agroturystyka.sejmy.pl, liceum.sejmy.pl, muzeum.sejmy.pl, sp.sejmy.pl, ltnamai.sejmy.pl, expo.sejmy.pl oraz psp.sejmy.pl.

Domenę zarejestrujesz na www.cal.pl/

Domena .slupsk.pl

Słupsk to miasto zlokalizowane w województwie pomorskim. Jest położone na Pobrzeżu Koszalińskim, nad Słupią. Słupsk jest dawną siedzibą książąt pomorskich. Domena .slupsk.pl jest domeną regionalną, charakteryzującą się dość niskim kosztem rejestracji tejże domeny. Ilość znaków w nazwie domeny jest standardowa – minimum 3 i maksimum 63. Przykłady wykorzystania domeny .lowicz.pl to między innymi: sp9.slupsk.pl, powiat.slupsk.pl, muzeum.slupsk.pl, cio.slupsk.pl, parr.slupsk.pl, wodociagi.slupsk.pl, pks.slupsk.pl, word.slupsk.pl, sp8.slupsk.pl, rzemioslo.slupsk.pl, zsa.slupsk.pl, hotelarena.slupsk.pl, gmina.slupsk.pl oraz mbp.slupsk.pl.

Rejestracji domeny dokonasz na www.cal.pl/domeny-internetowe-rejestrowane-tld

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się