Rozszerzenia domen .net oraz .info
Grudzień 15, 2018
Pokaż wszystkie

Rozszerzenia domen .cars oraz .casa

Poniżej znajduje się opis rozszerzeń domenowych, mogących zainteresować praktycznie każdego. Są dość uniwersalne i pasujące do wielu branż.

Domena .cars

Samochody symbolizują moc, wolność oraz przygodę – za to właśnie je uwielbiamy.  Domena .cars będzie wręcz znakomitym adresem internetowym zarówno dla entuzjastów motoryzacji, jak i całej branży motoryzacyjnej. Domena ta, podkreśla więc czym zajmuje się dana firma. Dzięki temu, że jest ona łatwa do zapamiętania oraz rozpoznawalna, skorzystają na tym dystrybutorzy, kolekcjonerzy, mechanicy, właściciele zakładów blacharsko-lakierniczych i inne związane z tym biznesem osoby. Domena .cars jest dedykowana dla: osób, które prowadzą bloga o motoryzacji; mechaników; właścicieli wypożyczalni samochodów; osób, które prowadzą sklep z akcesoriami do samochodów oraz innych osób z branży motoryzacyjnej. Przykłady wykorzystania tej domeny to między innymi: go.car oraz nic.cars.

Domena .casa

Słowo „casa” oznacza dom po hiszpańsku oraz po włosku, lecz słowo to, jest również znane w języku angielskim, dzięki czemu domena ta jest dość popularna i rozpoznawalna dla milionów właścicieli domów, wykwalifikowanych wykonawców czy też wyspecjalizowanych pośredników w sprzedaży nieruchomości z całego wręcz świata. Domena .casa dedykowana jest szczególnie dla: firm, które zajmują się wykończeniem domów; firm, które wykonują ocieplenia; agencji nieruchomości; film oferujących materiały budowlane;  projektantów domów, domów kultury czy też dla samych właścicieli domów. Domena ta została zarejestrowana w sierpniu 2014 roku i jest administrowana przez Minds + Machines Group Limited.

Wykorzystujemy pliki cookies do prawidłowego działania strony, aby oferować funkcje społecznościowe, analizować ruch i prowadzić działania marketingowe.
Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Zgadzam się